TAKLAMPA, 1900-tal, mässing samt frostad kupa.

1259866. TAKLAMPA, 1900-tal, mässing samt frostad kupa.

Höjd ca 105 cm. Diameter ca 40 cm.

slitage, mindre bucklor på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 479