1259382. KONTORSSTOLAR "JAM", 2 st, Calligarus, Italien.

Sits i vit och röd plast på förkromat underrede, snurrbar, hjulförsedd fot. Märkta.

Bruksslitage, repor.

Bruksslitage, repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 53 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

53 EUR
Danmark: Köpenhamn
87 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
87 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
128 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
128 EUR
Finland: Helsingfors
132 EUR
Storbritannien: Westbury
137 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
152 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
155 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
167 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
171 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
182 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
273 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
273 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
A
Föremålsnr
1259382

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 137