SKÅL "CANCAN" och KANNA "HELIOPORA", glas. Kjell Engman för Kosta Boda.

1257932. SKÅL "CANCAN" och KANNA "HELIOPORA", glas. Kjell Engman för Kosta Boda.

Höjd 22 och 26 cm, skålens diameter 30 cm. Ej signerade.

Bruksslitage. Andra sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 591