1256062. Oljelampor två stycken, India, 1900-tal.

Brons, en är en avbildning av gudomen Indra som rider på sin elefant Airavata .Höjd: 9 cm.
Den andra. Höjd cirka 9,5 cm.

Slitage, märken.

Den andra. Höjd cirka 9,5 cm.

Slitage, märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 105 DKK

Utlämning på plats
0 DKK

Paketleverans:

Sverige
105 DKK
Danmark
140 DKK
Finland, Norge, Tyskland
154 DKK
Frankrike, Italien, Schweiz, Spanien, Storbritannien
182 DKK
217 DKK
259 DKK
Island, Kanada, Mexiko, Turkiet, USA
322 DKK
413 DKK
455 DKK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1256062

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 57