1256045. BUDDHA, brons, Orientalisk. 1900-tal.

Sittande Buddha, Karana Mudra i brons. Höjd: 21 cm.

Slitage, anlupen.

Slitage, anlupen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 190 SEK

Utlämning på plats
0 SEK

Paketleverans:

Sverige
190 SEK
Danmark
250 SEK
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
300 SEK
Frankrike
320 SEK
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
370 SEK
540 SEK
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
720 SEK
970 SEK
1 100 SEK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1256045

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 150