1256045. BUDDHA, brons, Orientalisk. 1900-tal.

Sittande Buddha, Karana Mudra i brons. Höjd: 21 cm.

Slitage, anlupen.

Slitage, anlupen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 18 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
18 EUR
Danmark
24 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
29 EUR
Frankrike
30 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
35 EUR
51 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
68 EUR
91 EUR
104 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1256045

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 147