1256045. BUDDHA, brons, Orientalisk. 1900-tal.

Sittande Buddha, Karana Mudra i brons. Höjd: 21 cm.

Slitage, anlupen.

Slitage, anlupen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 133 DKK

Utlämning på plats
0 DKK

Paketleverans:

Sverige
133 DKK
Danmark
175 DKK
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
210 DKK
Frankrike
224 DKK
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
259 DKK
378 DKK
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
504 DKK
679 DKK
770 DKK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1256045

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 143