BUDDHA, brons, Orientalisk. 1900-tal.

1256045. BUDDHA, brons, Orientalisk. 1900-tal.

Sittande Buddha, Karana Mudra i brons. Höjd: 21 cm.

Slitage, anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, anlupen.

Antal besök: 1 024