SILVERFÖREMÅL, 15 st, Sverige 1900-tal. Vikt ca 330 gram.

1256017. SILVERFÖREMÅL, 15 st, Sverige 1900-tal. Vikt ca 330 gram.

1 skål (Tore Eldh Göteborg 1951), 1 tårtspade, 1 sockertång och 12 teskedar.

Bruksslitage, skål med gåvogravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 384