MATTA, 188 x 132 cm, Harraniavävarna, Egypten, signerad.

1254965. MATTA, 188 x 132 cm, Harraniavävarna, Egypten, signerad.

Fåglar på rosa botten.

Blekt samt kantslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåglar på rosa botten.

Blekt samt kantslitage.

Antal besök: 4 849