1254960. SABEL, Sverige, M/1899, G.E. Svalling, Rosenfors.

Rak klinga med förgylld dekor och text "Konungen Fäderneslandet", Längd 97 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 21 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
21 EUR
Danmark
27 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
32 EUR
Frankrike
34 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien
38 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Kroatien, Lettland, Litauen, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
54 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Tavelvägg, podie
Föremålsnr
1254960

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 785