1254241. SKRIVBORDSSTOL " Mondo " Karl Erik Ekselius JOC Vetlanda.

Reglerbar.

Omfattande skinnslitage och skador samt bruksslitage.

Reglerbar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1254241

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 476