1254241. SKRIVBORDSSTOL " Mondo " Karl Erik Ekselius JOC Vetlanda.

Reglerbar.

Omfattande skinnslitage och skador samt bruksslitage.

Reglerbar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 55 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
55 EUR
Danmark: Köpenhamn
90 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
90 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
133 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
133 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
138 EUR
Finland: Helsingfors
138 EUR
Storbritannien: Westbury
142 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
159 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
174 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
178 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
190 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
284 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
284 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Gallerian
Föremålsnr
1254241

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 357