1254083. BYRÅ, 5-lådig, mahogny/rotfaner, nyrenässans.

Tillverkad av möbelsnickare Nils Andersson Anderberg.
Längd 97, bredd 53, höjd 117 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 79 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
79 EUR
Danmark: Köpenhamn
114 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
114 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
157 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
157 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
185 EUR
Finland: Helsingfors
185 EUR
Storbritannien: Westbury
213 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
229 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
245 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
249 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
261 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
355 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
355 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Gången
Föremålsnr
1254083

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 230