1254083. BYRÅ, 5-lådig, mahogny/rotfaner, nyrenässans.

Tillverkad av möbelsnickare Nils Andersson Anderberg.
Längd 97, bredd 53, höjd 117 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1254083

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 348