FIGURINER, 8 st, brons, Kina, 1900-tal.

1251570. FIGURINER, 8 st, brons, Kina, 1900-tal.

8 fabeldjur.
Längd mellan 12 och 18 cm, höjd mellan 6,5 och 12 cm.

Ytslitage. fuktmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 fabeldjur.

Ytslitage. fuktmärke.

Antal besök: 870