DEKORELEMENT i form av korintiskt kapitäl, skuret trä, 1700-tal.

1250953. DEKORELEMENT i form av korintiskt kapitäl, skuret trä, 1700-tal.

Höjd 35 cm, bredd ca 43 cm.

Åldersrelaterat slitage, sprickor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm, bredd ca 43 cm.

Antal besök: 1 109