1247644. ULRIKA HYDMAN VALLIEN. Färglitografi, signerad och numrerad 916/1500.

Bildyta ca 54 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bildyta ca 54 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 39 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
39 EUR
Danmark
45 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
50 EUR
Frankrike
52 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
56 EUR
72 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
89 EUR
113 EUR
125 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 1
Föremålsnr
1247644

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 240