1245755. SMINKSPEGEL, Le Mirophar Brot, Frankrike 1930-tal.

3 speglar, längd 78 cm, djup ca 20 cm.

slitage, ej funktionstestad.

slitage, ej funktionstestad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 36 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
36 EUR
Danmark
39 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
42 EUR
Åland
49 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
51 EUR
66 EUR
Schweiz
78 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
125 EUR
160 EUR
184 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1245755

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 180