Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SKULPTUR, ek, signerad B Lindblad och daterad 1936.
1243169. SKULPTUR, ek, signerad B Lindblad och daterad 1936.
Höjd cirka 67cm.
Skada på nästipp.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd cirka 67cm.
Skada på nästipp.
Auktionisten i Södertälje
748