OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad M. Willemse.

123843. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad M. Willemse.

Alléväg vid sjö, 48x68 cm.

Slitage på ram.

Alléväg vid sjö, 48x68 cm.

Slitage på ram.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 841