COLLIER, 14/18 K guld.

1233384. COLLIER, 14/18 K guld.

Länk 14 K guld med avslut av 18 K guld, längd 48 cm, vikt ca 26,8 gram.

Bruksslitage samt tryckskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 137