1229782. BOKHYLLA, teak med svartmålade gavlar, 1900-talets mitt.

Total längd 210, bredd 40, höjd 180 cm.

Färgslitage, dålig låsfunktion samt smärre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 103 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
103 EUR
Danmark: Köpenhamn
139 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
139 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
181 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
181 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
234 EUR
Finland: Helsingfors
234 EUR
Storbritannien: Westbury
286 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
302 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
318 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
322 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
334 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
429 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
429 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Gången
Föremålsnr
1229782

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 149