ORIENTMATTA, Senneh, antik.

1228269. ORIENTMATTA, Senneh, antik.

medaljong på blå botten, ca 141x110 cm.

slitage, kortsidorna saknar knutrader, mindre skador, mindre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 230