KISTA, allmoge, daterad 1835.

1227662. KISTA, allmoge, daterad 1835.

höjd 57 cm, längd 111 cm, djup 58 cm.

originalmålad, ålders- och bruksslitage, lås saknas, senare fotlist, lösa originaldelar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 599