SVÄN GRANDIN. "Halland höst", olja på pannå, signerad och daterad 42.

1226141. SVÄN GRANDIN. "Halland höst", olja på pannå, signerad och daterad 42.

49 x 59 cm.

Svän Grandin (1906–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 59 cm.

Svän Grandin (1906–1982)

Antal besök: 675