1222897. BORD, jakaranda/aluminium, 1900-talets andra hälft.

60 x 60, höjd 46 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Repor i skivan samt bruksslitage.

60 x 60, höjd 46 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1222897

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 158