BLOMSTERBORD, 1 par, jakaranda med kopparinsats, 1900-talets mitt.

1222698. BLOMSTERBORD, 1 par, jakaranda med kopparinsats, 1900-talets mitt.

60 x 60, höjd 35 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Insatsen anlupna, smärre stötmärken samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 60, höjd 35 cm

Antal besök: 1 264