1222698. BLOMSTERBORD, 1 par, jakaranda med kopparinsats, 1900-talets mitt.

60 x 60, höjd 35 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Insatsen anlupna, smärre stötmärken samt bruksslitage.

60 x 60, höjd 35 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1222698

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 307