1222677. SATSBORD, 1 par, jakaranda/bakelit, 1900-talets mitt.

Längd 49, bredd 42, höjd 49 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1222677

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 267