SATSBORD, 1 par, jakaranda/bakelit, 1900-talets mitt.

1222677. SATSBORD, 1 par, jakaranda/bakelit, 1900-talets mitt.

Längd 49, bredd 42, höjd 49 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 065