1222488. SIDEBOARD, jakaranda, troligen Danmark.

Längd 184, bredd 47, höjd 73 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Märken och små fanerskador på toppen samt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1222488

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 449