SIDEBOARD, jakaranda, troligen Danmark.

1222488. SIDEBOARD, jakaranda, troligen Danmark.

Längd 184, bredd 47, höjd 73 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Märken och små fanerskador på toppen samt bruksslitage.

Antal besök: 758