TAKLAMPA, orange plast, 1900-talets andra hälft.

1217940. TAKLAMPA, orange plast, 1900-talets andra hälft.

Diameter 33 cm.

Smärre bruksslitage samt spricka på underkanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 cm.

Antal besök: 309