HELMER OSSLUND. Berglandskap, olja på papper uppklistrad på pannå, svagt signerad Osslund.

1217780. HELMER OSSLUND. Berglandskap, olja på papper uppklistrad på pannå, svagt signerad Osslund.

33 x 43 cm.

Smärre vågor i pappret som släppt från pannån.

Helmer Osslund (1866–1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 43 cm.

Helmer Osslund (1866–1938)

Antal besök: 4 069