Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
KRÄFTTALLRIKAR, 3 st, flintgods. Alf Wallander för Rörstrand 1900-talets början.
1217012. KRÄFTTALLRIKAR, 3 st, flintgods. Alf Wallander för Rörstrand 1900-talets början.
Diameter 22 cm.
Glasyrkrackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 22 cm.
Glasyrkrackeleringar.
Göteborgs Auktionsverk
764