BESTICK, 5 delar, silver, utländska stämplar. Totalvikt ca 350 gram.

1216573. BESTICK, 5 delar, silver, utländska stämplar. Totalvikt ca 350 gram.

2 fiskuppläggningsgafflar, 1 sked, 1 gaffel och 1 kniv. Längd 17,5-26,5 cm.
Fiskgafflar med ätten Posses vapendekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 688