1216573. BESTICK, 5 delar, silver, utländska stämplar. Totalvikt ca 350 gram.

2 fiskuppläggningsgafflar, 1 sked, 1 gaffel och 1 kniv. Längd 17,5-26,5 cm.
Fiskgafflar med ätten Posses vapendekor.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1216573

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 139