1215090. FÅTÖLJ, 1900-tal.

Proveniens
TV-serien "Vår tid är nu". Helgas fåtölj.

Bruksslitage.

1215090. FÅTÖLJ, 1900-tal.

Proveniens

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 61 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

61 EUR
Danmark: Köpenhamn
98 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
98 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
141 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
141 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
151 EUR
Finland: Helsingfors
151 EUR
Storbritannien: Westbury
161 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
178 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
193 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
198 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
209 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
304 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
304 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1215090

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 197