SOFFGRUPP, 3 delar, Bröderna Andersson, 1900-tal.

1215086. SOFFGRUPP, 3 delar, Bröderna Andersson, 1900-tal.

Soffans längd 199 cm.

Proveniens
TV-serien "Vår tid är nu".

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd 199 cm.

Proveniens
TV-serien "Vår tid är nu".

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 919