Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
ESAIAS THORÉN, komposition, litografi, signerad, numrerad (1/1 särtryck), daterad 1951.
1215012. ESAIAS THORÉN, komposition, litografi, signerad, numrerad (1/1 särtryck), daterad 1951.
ca 53x38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 53x38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 117