INGA BAGGE, "Danserskan", brons, signerad IB.

1212324. INGA BAGGE, "Danserskan", brons, signerad IB.

höjd ca 33 cm.

smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 33 cm.

smärre slitage.

Antal besök: 1 210