Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Skulptur
INGA BAGGE, "Danserskan", brons, signerad IB.
1212324. INGA BAGGE, "Danserskan", brons, signerad IB.
höjd ca 33 cm.
smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd ca 33 cm.
smärre slitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 210