HÖRNSKÅP, björk, 1900-tal.

1211920. HÖRNSKÅP, björk, 1900-tal.

Längd 61, bredd 40, höjd 160 cm.

Smärre fanerskada på fot samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 681