FAT, keramik, Mari Simmulson, Upsala Ekeby.

1211298. FAT, keramik, Mari Simmulson, Upsala Ekeby.

Dekor med kvinna och blomma. Signerad 20x23 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 340