1208461. FAT, 6 st, porslin, Japan, 1900-tal.

Imaridekor. Diam 21-40 cm.

Nagg.

Imaridekor. Diam 21-40 cm.

Nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 500 SEK

Utlämning på plats
0 SEK

Paketleverans:

Sverige
500 SEK
Danmark
530 SEK
Finland, Storbritannien, Tyskland
560 SEK
Åland
620 SEK
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
650 SEK
810 SEK
Schweiz
940 SEK
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
1 440 SEK
1 810 SEK
2 060 SEK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1208461

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 68