1208461. FAT, 6 st, porslin, Japan, 1900-tal.

Imaridekor. Diam 21-40 cm.

Nagg.

Imaridekor. Diam 21-40 cm.

Nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 41 GBP

Utlämning på plats
0 GBP

Paketleverans:

Sverige
41 GBP
Danmark
43 GBP
Finland, Storbritannien, Tyskland
45 GBP
Åland
50 GBP
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
53 GBP
65 GBP
Schweiz
76 GBP
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
116 GBP
145 GBP
165 GBP

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1208461

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 67