FÅTÖLJER, 4 stycken, Verner Panton för Fritz Hansen, "System 1-2-3".

1206517. FÅTÖLJER, 4 stycken, Verner Panton för Fritz Hansen, "System 1-2-3".

Montering till en soffa samt en karmstol.
Soffans längd 197 cm.

Stoppningen dålig, småskador på klädseln samt repor på fötterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd 197 cm.

Antal besök: 4 334