1206517. FÅTÖLJER, 4 stycken, Verner Panton för Fritz Hansen, "System 1-2-3".

Montering till en soffa samt en karmstol.
Soffans längd 197 cm.

Stoppningen dålig, småskador på klädseln samt repor på fötterna.

Soffans längd 197 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 113 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
113 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
125 EUR
Danmark: Köpenhamn
177 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
181 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
200 EUR
Storbritannien: Westbury
211 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
233 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
258 EUR
Finland: Helsingfors
258 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
304 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
373 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
398 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
429 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
550 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Gallerian
Föremålsnr
1206517

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 575