1206517. FÅTÖLJER, 4 stycken, Verner Panton för Fritz Hansen, "System 1-2-3".

Montering till en soffa samt en karmstol.
Soffans längd 197 cm.

Stoppningen dålig, småskador på klädseln samt repor på fötterna.

Soffans längd 197 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1206517

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 817