1205828. BORDSLAMPA, onyx/sten, 1970-tal.

Höjd till lampfästet 33,5 cm.

Bruksslitage samt något rökpatinerad.

Höjd till lampfästet 33,5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 22 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
22 EUR
Danmark
28 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
32 EUR
Frankrike
35 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
40 EUR
55 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
72 EUR
96 EUR
107 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Hylla 15
Föremålsnr
1205828

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 69