LOCKASK, RÖKELSEKAR samt FAT, 5 st, porslin, Kina, 1900-tal.

1205787. LOCKASK, RÖKELSEKAR samt FAT, 5 st, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av figurscener i polykromglasyr. Längd 8-14 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 546