1205787. LOCKASK, RÖKELSEKAR samt FAT, 5 st, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av figurscener i polykromglasyr. Längd 8-14 cm.

Nagg.

Nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1205787

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 205