1204584. BARSKÅP, barockstil, 1900-tal.

Med belysning, invändig dekor av riddarmotiv.
Längd 97, bredd 50, höjd 166 cm.

Bruksslitage samt anlupet spegelglas i botten.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1204584

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 614