1204584. BARSKÅP, barockstil, 1900-tal.

Med belysning, invändig dekor av riddarmotiv.
Längd 97, bredd 50, höjd 166 cm.

Bruksslitage samt anlupet spegelglas i botten.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 74 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
74 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
86 EUR
Danmark: Köpenhamn
119 EUR
Storbritannien: Westbury
134 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
143 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
161 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
175 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
181 EUR
Finland: Helsingfors
181 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
228 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
257 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
313 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
321 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
434 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1204584

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 496