1204142. FAT, 3 st, porslin, Japan, 1900-tal.

Imaridekor. Diam 33-40 cm.

Nagg.

Imaridekor. Diam 33-40 cm.

Nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1204142

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 110